-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

Fluturime, Pushime, Hotele, Bileta

Blogu dhe Lajmet - Bileta Avioni te Lira

Gjej ofertat me atraktive te udhetimeve, te fluturimeve me bileta avioni te lira, te hoteleve, marrjen e veturave me qera dhe shume me teper tek ne!

Ketu pervec risive dhe ofertave te ndryshme qe do te i pershkruajme, ju do te keni mundesi qe te gjeni edhe bileta te lira avioni, oferta per pushime ne Turqi, Shqiperi, etj.


Rezervo Bileta Online

Zbulo Hotelet me te mira ne Shqiperi!

Shiko per vleresimet me te mira te hoteleve te ndryshme  per ju qe te mund te i rezervoni, gjate kohes kur ju planifikoni qe te udhetoni. Shiko dhe rezervo Hotele ne Tirane, Sarande, Vlore, Durres per cmime shume te mira. Zbuloni mundesite me te mira ne menyre qe te filloni udhetimin tuaj dhe gjithashtu hotelet me te mira ne bote me cmime shume te mira.

Zbulo Pushimet me te mira!

Ende nuk e keni vendosur se ku deshironi qe te udhetoni?! A deshironi qe te mesoni me shume per udhetimet me te popullarizuara? Ketu ne kemi perfshire udhetimet me te popullarizuara qe ju te e keni mundesine e zgjedhjes dhe te vendosni se ku te udhetoni.

Jo vetem Hotelet dhe Fluturimet!

Ketu jo vetem qe do i publikojme ofertat me te mira per fluturime, pushime dhe hotele, por do i publikojme gjithashtu edhe ofertat me te mira per autobus, taksi dhe bicikleta. Prandaj, mos harro me na percjell vazhdimisht.

Rezervo Bileta Avioni te lira

Bulevardi i Pavarësisë 39 ,Gjilan, 60000, Kosove, XK
Telefoni: +383 45 556 055
Emaili: arberabdullahu@gmail.com
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Oferta Turistike per Hotele dhe Pushime

Shiko keto oferta te lira dhe te mira ne keto Hotele te jashtezakoneshme:

Hotels in Durres, Albania
Hotele ne Antalya, Turqi
Hotele ne Alanya, Turqi
Hotele ne Bodrum, Turqi
Hotele ne Vlore, Shqiperi

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.

Kontakti

Nese keni ndonje pyetje mos hezitoni te na kontaktoni.

Bulevardi i Pavarësisë 39 ,Gjilan, 60000, Kosove, XK
Telefoni: +383 45 556 055
Emaili: arberabdullahu@gmail.com
Emri *
Emaili *
Mesazhi juaj *