-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

Oferte Fantastike me Zbritje per Pushime ne Turqi


Oferte Fantastike me Zbritje per Pushime ne Turqi - për vetëm 333 € për person ,Në Hotelin e renovuar tërësisht në 2019, 50% Zbritje për nisje në muajin Maj.




Oferte Fantastike me Zbritje per Pushime ne Turqi
Oferte Fantastike me Zbritje per Pushime ne Turqi

Ofertë Speciale për vetëm 333 € për person 

Në Hotelin e renovuar tërësisht në 2019 CRYSTAL ADMIRAL RESORT & SPA 5* 

50% Zbritje për nisje në muajin Maj 

Përfshihen: 

✔ Fluturim Direkt (Taksat ✔) 

✔ Akomodim 7 Ditë 

✔ Ushqimi dhe pijet - Ultra All Inclusive 

✔ Transferte aeroport - hotel - aeroport 

✔ Asistence gjate pushimeve 

✔ Të gjitha TAKSAT e aeroportit 

THIRR TANI : ✆ +383 45 556 055 | ✆+383 280 326 303 

info@albatours.net | albatours@hotmail.com
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.