-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

Oferte Speciale [50% Zbritje] Pushime ne Kemer ne Hotel me 5 Yje


Oferte Speciale [50% Zbritje] Pushime ne Kemer ne Hotel me 5 Yje - Ofertë speciale 50% zbritje për nisje në muajin maj . THIRR TANI: ✆ +383 45 556 055 | ✆+383 280 326 303


Oferte me Zbritje per Pushime ne Kemer, Turqi
Oferte me Zbritje per Pushime ne Kemer, Turqi

Ofertë speciale 50% zbritje për nisje në muajin maj . 

Vetëm 369 Euro për person Ulusoy Kemer Holiday Club 5* 

Përfshihen: 

✔ Fluturim direkt (Taksat ✔) 

✔ Akomodim 7 Ditë 

✔ Ushqimi dhe pijet Ultra All Inclusive 

✔ Transferte aeroport - hotel - aeroport 

✔ Asistence gjate pushimeve 

✔ Të gjitha TAKSAT e aeroportit 

THIRR TANI : 

✆ +383 45 556 055 | ✆+383 280 326 303 

info@albatours.net | albatours@hotmail.com 

@ Kosovo (region)
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.