-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

Oferte Speciale për vetëm 389 € për person [50% Zbritje]


Oferte Speciale për vetëm 389 € për person. 50% Zbritje për nisje në muajin Maj LONICERA RESORT SPA 5*. THIRR TANI : ✆ +383 45 556 055 | ✆+383 280 326 303.


Oferte Speciale për vetëm 389 € për person [50% Zbritje]
Oferte Speciale për vetëm 389 € për person [50% Zbritje]

Oferte Speciale për vetëm 389 € për person

50% Zbritje për nisje në muajin Maj LONICERA RESORT SPA 5*

Përfshihen:

✔ Fluturim Direkt (Taksat ✔)

✔ Akomodim 7 Ditë

✔ Ushqimi dhe pijet - Ultra All Inclusive

✔ Transferte aeroport - hotel - aeroport

✔ Asistence gjate pushimeve

✔ Të gjitha TAKSAT e aeroportit

THIRR TANI :

✆ +383 45 556 055 | ✆+383 280 326 303

info@albatours.net | albatours@hotmail.com
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.