-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

Photos from Alba Tours's postOfertë Speciale prej 713€ për person RIXOS SUNGATE 5* (BELDIBI) Nisja: ✈️ 01.06.2019 - 713 Euro për person ✈️ 05.06.2019 - 799 Euro për person ✈️ 08.06.2019 - 799 Euro për person Përfshihen: ✔ Fluturim Direkt nga Prishtina (Taksat ✔) ✔ Akomodim 7 Ditë ✔ Ushqimi dhe pijet - Ultra ALL INCLUSIVE ✔ Transferte aeroport - hotel - aeroport ✔ Asistence gjate pushimeve ✔ Të gjitha TAKSAT e aeroportit THIRR TANI : ✆ +383 45 556 055 ✆+383 280 326 303 info@albatours.net albatours@hotmail.com(Feed generated with FetchRSS)
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.