-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

Photos from Alba Tours's postPërjetoni momentin dhe qetësinë, dizajnin më të mirë të pushimeve në XORIA DELUXE HOTEL 5* Alanya. Super Ofertë LAST MINUTE Ultra All Inclusive🍉🍊🍰☕🍹🍸 ▶️Nisja :02.06.2019 - 349€ (6net/7ditë) Përfshihen: ✔ Fluturim Direkt (Taksat ✔) ✔ Akomodim 6net/7Ditë të plota ✔ Ushqimi dhe pijet - Ultra All Inclusive ✔ Transferte aeroport - hotel - aeroport ✔ Asistence gjate pushimeve ✔ Të gjitha TAKSAT e aeroportit Per më shumë informata na kontaktoni 📞00383 45 556 055 📧 info@albatours.net(Feed generated with FetchRSS)
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.