-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

Photos from Alba Tours's postSueno e ka zbukuruar bregdetin e Sides me një rezort përrallor dhe na zbukuron ditën çdo herë që ka #ofertë! 😍💦🏖🌴 SUENO HOTELS BEACH SIDE 5* Por supriza më e bukur që na ofron ky hotel janë dy koncertet me këngëtaret më të famshme Turke Ebru Gündeş dhe Sibel Can 05.06.2019 (Dita e dytë e Bajramit) Ebru Gündeş 06.06.2019 (Dita e tretë e Bajramit) Sibel Can ▶️Nisja :05.06.2019 - 666€ Përfshihen: ✔ Fluturim Prishtine-Antalya-Prishtine(Taksat ✔) ✔ Akomodim 6Netë / 7Ditë të plota ✔ Ushqimi dhe pijet - Ultra All Inclusive ✔ Transferte Aeroport - Hotel - Aeroport ✔ Asistence gjate pushimeve ✔ Të gjitha TAKSAT e aeroportit Per më shumë informata na kontaktoni 📞00383 45 556 055 Shërbimi për klient 00383 45 546 933 📧 info@albatours.net(Feed generated with FetchRSS)
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.