-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

Photos from Alba Tours's postNjë CRYSTAL ADMIRAL RESORT 5* (Side) i renovuar në 2019 🏝 🌞 579 Euro për person 💦 ✈️ Nisja 06.06.2019 Përfshihen: ✔ Fluturim Direkt nga Prishtina (Taksat ✔) ✔ Akomodim 7 Netë/7 Ditë ✔ Ushqimi dhe pijet - Ultra ALL INCLUSIVE ✔ Transferte Aeroport - Hotel - Aeroport ✔ Asistence gjatë pushimeve ✔ Të gjitha TAKSAT e aeroportit THIRR TANI : ✆ +383 45 556 055 ✆+383 280 326 303 ✆+383 45 546 933- Shërbimi për klient info@albatours.net albatours@hotmail.com(Feed generated with FetchRSS)
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.