-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

Photos from Alba Tours's postHotel super luksoz me super cmim duke filluar prej 639 Euro personi gjatë muajit Korrik , Gusht , Shtator Nxitoni deri më daten 31 maj perfitoni zbritjen . BOSPHORUS SORGUN HOTEL 5* (Side) Përfshihen: ✔ Fluturim Direkt nga Prishtina (Taksat ✔) ✔ Akomodim 7 Netë / 7 Ditë ✔ Ushqimi dhe pijet - ALL INCLUSIVE + ✔ Transferte aeroport - hotel - aeroport ✔ Asistence gjate pushimeve ✔ Të gjitha TAKSAT e aeroportit THIRR TANI : ✆ +383 45 556 055 ✆+383 280 326 303 info@albatours.net albatours@hotmail.com(Feed generated with FetchRSS)
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.