-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

Photos from Alba Tours's postOfertë Speciale prej 519€ për person XORIA DELUXE HOTEL 5* - ALANYA Nisja: ✈️ 06.06.2019 - 519 Euro për person ✈️ 13.06.2019 - 549 Euro për person ✈️ 20.06.2019 - 559 Euro për person Përfshihen: ✔ Fluturim Direkt nga Prishtina (Taksat ✔) ✔ Akomodim 7 Netë /7 Ditë ✔ Ushqimi dhe pijet - Ultra ALL INCLUSIVE ✔ Transferte aeroport - hotel - aeroport ✔ Asistence gjate pushimeve ✔ Të gjitha TAKSAT e aeroportit THIRR TANI : ✆ +383 45 556 055 ✆+383 280 326 303 info@albatours.net albatours@hotmail.com(Feed generated with FetchRSS)
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.