-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

Photos from Alba Tours's postOfertë Speciale për vetëm 859 € për person CORNELIA DIAMOND GOLF&RST&SPA 5* ▶️Nisja :12.05.2019 - 859€ ▶️Nisja :19.05.2019 - 859€ ▶️Nisja :26.05.2019 - 859€ ▶️Nisja :02.06.2019 - 879€ Përfshihen: ✔ Fluturim Shkup - Antalya - Shkup (Taksat ✔) ✔ Akomodim 7 Ditë ✔ Ushqimi dhe pijet - DIAMOND ALL INCLUSIVE ✔ Transferte aeroport - hotel - aeroport ✔ Asistence gjate pushimeve ✔ Të gjitha TAKSAT e aeroportit THIRR TANI : ✆ +383 45 556 055 ✆+383 280 326 303 info@albatours.net albatours@hotmail.com(Feed generated with FetchRSS)
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.