-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

Photos from Alba Tours's postBëjani herën e parë pushimeve në BODRUM, për vetëm 529 Euro për person 🏖 🏨 CRYSTAL GREEN BAY RESORT & SPA 5* ✈️ Fluturim direkt Prishtinë - Bodrum - Prishtinë Nisja 11.06.2019 529 Euro për person Nisja 25.06.2019 586 Euro për person Nisja 02.07.2019 638 Euro për person Përfshihen: ✔ Fluturim Direkt nga Prishtina (Taksat ✔) ✔ Akomodim 6 Netë/7 Ditë (të plota) ✔ Ushqimi dhe pijet - ALL INCLUSIVE ✔ Transferte Aeroport - Hotel - Aeroport ✔ Asistence gjatë pushimeve ✔ Të gjitha TAKSAT e aeroportit THIRR TANI : ✆+383 45 546 933 ✆ +383 45 556 055 ✆+383 280 326 303 info@albatours.net albatours@hotmail.com(Feed generated with FetchRSS)
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.