-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

Photos from Alba Tours's postRAYMAR HOTEL 5* (Side) ULTRA ALL INCLSUIVE 🏝 🌞 ✈️ Nisja 13.06.2019 479 Euro për person 💦 ✈️ Nisja 20.06.2019 499 Euro për person 💦 ✈️ Nisja 24.06.2019 509 Euro për person 💦 ✈️ Nisja 27.06.2019 528 Euro për person 💦 Përfshihen: ✔ Fluturim Direkt nga Prishtina (me Turkish Airlines) ✔ Akomodim 7 Netë/7 Ditë ✔ Ushqimi dhe pijet - Ultra ALL INCLUSIVE ✔ Transferte Aeroport - Hotel - Aeroport ✔ Asistence gjatë pushimeve ✔ Të gjitha TAKSAT e aeroportit THIRR TANI : ✆+383 45 546 933 ✆ +383 45 556 055 ✆+383 280 326 303 info@albatours.net albatours@hotmail.com(Feed generated with FetchRSS)
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.