-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

Photos from Alba Tours's postOfertë Speciale gjatë sezonit veror , vetem prej 629€ për person Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace (LARA), mirëpret sezonin veror me ndryshime rrënjësore ✈️Nisja: 15.06.2019 - 629 Euro për person 19.06.2019 - 635 Euro për person 22.06.2019 - 635 Euro për person 26.06.2019 - 635 Euro për person 29.06.2019 - 635 Euro për person 03.07.2019 - 700 Euro për person Përfshihen: ✔ Fluturim Direkt nga Prishtina (Taksat ✔) ✔ Akomodim 7 Ditë ✔ Ushqimi dhe pijet - Ultra ALL INCLUSIVE ✔ Transferte aeroport - hotel - aeroport ✔ Asistence gjate pushimeve ✔ Të gjitha TAKSAT e aeroportit THIRR TANI : ✆+383 45 546 933 ✆ +383 45 556 055 ✆+383 280 326 303 info@albatours.net albatours@hotmail.com(Feed generated with FetchRSS)
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.