-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

Photos from Alba Tours's postMY HOME RESORT 5* (ALANYA)🏝 🌞 555 Euro për person ✈️ Nisja 03.07.2019 Përfshihen: ✔ Fluturim Direkt nga Prishtina ✔ Akomodim 6 Netë/ 7 Ditë të plota ✔ Ushqimi dhe pijet - Ultra ALL INCLUSIVE ✔ Transferte Aeroport - Hotel - Aeroport ✔ Asistence gjatë pushimeve ✔ Të gjitha TAKSAT e aeroportit THIRR TANI : ✆+383 45 546 933 ✆ +383 45 556 055 ✆+383 280 326 303 info@albatours.net albatours@hotmail.com(Feed generated with FetchRSS)
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.