-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

Photos from Alba Tours's postCRYSTAL ADMIRAL RESORT 5* (Side) i renovuar në 2019 🏝 🌞 519 Euro për person 💦 ✈️ Nisja 13.06.2019 Përfshihen: ✔ Fluturim Direkt nga Prishtina (me Turkish Airlines) ✔ Akomodim 7 Netë/7 Ditë ✔ Ushqimi dhe pijet - Ultra ALL INCLUSIVE ✔ Transferte Aeroport - Hotel - Aeroport ✔ Asistence gjatë pushimeve ✔ Të gjitha TAKSAT e aeroportit THIRR TANI : ✆+383 45 546 933 ✆ +383 45 556 055 ✆+383 280 326 303 info@albatours.net albatours@hotmail.com(Feed generated with FetchRSS)
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.