-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

阿尔巴旅游帖子中的照片Më lirë e më mirë në regjionin e Lara-s nuk mundesh me gjetë Vendet e fundit për vetëm 729 Euro personi SWANDOR HOTELS RESORT TOPKAPI PALACE 5* (LARA) ✈️ Nisja 13 Korrik Përfshihen: ✔ Fluturim Direkt nga Prishtina ✔ Akomodim 6 Netë/ 7 Ditë të plota ✔ Ushqimi dhe pijet - ULTRA ALL INCLUSIVE ✔ Transferte Aeroport - Hotel - Aeroport ✔ Asistence gjatë pushimeve ✔ Të gjitha TAKSAT e aeroportit THIRR TANI : ✆+383 45 546 933 ✆ +383 45 556 055 ✆+383 280 326 303 info@albatours.net albatours@hotmail.com(Feed generated with FetchRSS)
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.