-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

Photos from Alba Tours's postPrej 1099 Euro për person NIRVANA LAGOON VILLAS SUITES&SPA ✈️ Nisja ne muajin Korrik Përfshihen: ✔ Fluturim Direkt nga Prishtina ✔ Akomodim 7 Netë ✔ Ushqimi dhe pijet - PRIVILEGED LIFE ✔ Transferte Aeroport - Hotel - Aeroport ✔ Asistence gjatë pushimeve ✔ Të gjitha TAKSAT e aeroportit THIRR TANI : ✆+383 45 546 933 ✆ +383 45 556 055 ✆+383 280 326 303 info@albatours.net albatours@hotmail.com(Feed generated with FetchRSS)
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.