-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

4 Netë çmimi prej 449€ | OFERTË SPECIALE DUBAI 2019-2020


OFERTË SPECIALE DUBAI 2019-2020🇦🇪 🔵4 Netë çmimi prej 449€. 🔵Nisja me 31.10.2019 🔵Në çmim përfshihen: • Transferi per Shkup dhe anasjelltas • Biletat kthyese direkt: Shkup - Dubai - Shkup 🛫


OFERTË SPECIALE DUBAI 2019-2020🇦🇪 🔵4 Netë çmimi prej 449€. 🔵Nisja me 31.10.2019 🔵Në çmim përfshihen: • Transferi per Shkup dhe anasjelltas • Biletat kthyese direkt: Shkup - Dubai - Shkup 🛫 • Transferi: Aeroport-Hotel-Aeroport 🚌 • Shëtitje panoramike gjysmë-ditore në qytetin e Dubait 🚌 • Akomodimi në hotel, • Mëngjesi në hotel, • Të gjitha taksat e Aeroportit si dhe • Takimi dhe Asistenca në aeroportin e Dubait ‼️Viza për UAE është 75 euro! 👉 Për rezervime mund të na kontaktoni në: 📞 +383 45 546 933 (Viber) 📞 +383 45 556 055 📧 info@albatours.net 📧 albatours@hotmail.com

4 Netë çmimi prej 449€ | OFERTË SPECIALE DUBAI 2019-2020
4 Netë çmimi prej 449€ | OFERTË SPECIALE DUBAI 2019-2020

(Feed generated with FetchRSS)
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.