-->
Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani

OFERTË SPECIALE DUBAI 2019-2020🇦🇪


OFERTË SPECIALE DUBAI 2019-2020🇦🇪 Atlantis The Palm, Dubai 5* 🔵4 Netë / 5 Ditë çmimi prej 1449€. 🔵Nisja gjat muajit Nëntor & Dhjetor


OFERTË SPECIALE DUBAI 2019-2020🇦🇪 Atlantis The Palm, Dubai 5* 🔵4 Netë / 5 Ditë çmimi prej 1449€. 🔵Nisja gjat muajit Nëntor & Dhjetor 🔵Në çmim përfshihen: • • Biletat kthyese direkt: Shkup - Dubai - Shkup 🛫 • Transferi: Aeroport-Hotel-Aeroport 🚌 • Shëtitje panoramike gjysmë-ditore në qytetin e Dubait 🚌 • Akomodimi në hotel, • Mëngjesi në hotel, • Të gjitha taksat e Aeroportit si dhe • Takimi dhe Asistenca në aeroportin e Dubait ‼️Viza për UAE është 75 euro! 👉 Për rezervime mund të na kontaktoni në: 📞 +383 45 556 055 (Viber) 📧 info@albatours.net 📧 albatours@hotmail.com

OFERTË SPECIALE DUBAI 2019-2020🇦🇪

(Feed generated with FetchRSS)
Njoftim

Ky blog pranon format e reklamimit me para, sponsorizime, futjeve të paguara te materialeve ose formave të tjera të kompensimit. Lexo me teper njoftimin e plote ligjor ketu!

Merr i pari ofertat me te mira te udhetimeve, fluturimeve dhe hoteleve.

Abonohu me Email.